Zapałki długie
search
  • Zapałki długie
  • Zapałki długie

Zapałki długie

9,90 zł

Zapałki długie


Długie zapałki pozwalają nam uniknąć poparzeń podczas zapalania świec. Dodatkowo akcesorium możemy wykorzystać w innych sytuacjach, jak np. rozpalanie w kominku jak również gdy, kolejny raz podpalamy świecę.  

Ilość

 

Warunki dostawy

Dlaczego potrzebujemy dodatków do świec sojowych?


Niewątpliwie oprócz świec sojowych, bardzo przydatne są dodatki do świec sojowych. Stanowią one oryginalne dopełnienie świeczek oraz ich charakteru. Oprócz walorów wizualnych, funkcji ozdobnej, są bardzo przydatne do codziennego korzystania ze świec.  Dodatkowo akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie do prezentu.

Świece sojowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na niepowtarzalny klimat, który potrafią stworzyć w każdym wnętrzu. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas spotkań towarzyskich, w trakcie pracy, jak również w momentach relaksu. Za pomocą dodatków do świec sojowych możemy dopełnić każdą z nich i cieszyć się ich niepowtarzalnością. W naszym asortymencie znajdziemy drewniane podkładki, woreczki prezentowe, pudełka prezentowe, długie zapałki oraz kominek do wosków  zapachowych marki IVELA!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.