Podkładka drewniana
search
  • Podkładka drewniana

Podkładka drewniana

9,90 zł

Podkładka drewniana


Podkładka drewniana została wykonana z naturalnych surowców. Pomimo walorów estetycznych stanowi istotny aspekt bezpieczeństwa. Produkt zapewnia izolację termiczną, dzięki czemu podczas palenia świecy, nie uszkodzimy mebli .Również stanowi jako dodatkowy element ozdoby w naszym mieszkaniu.

Ilość

 

Warunki dostawy

Dlaczego potrzebujemy dodatków do świec sojowych?


Niewątpliwie oprócz świec sojowych, bardzo przydatne są dodatki do świec sojowych. Stanowią one oryginalne dopełnienie świeczek oraz ich charakteru. Oprócz walorów wizualnych, funkcji ozdobnej, są bardzo przydatne do codziennego korzystania ze świec.  Dodatkowo akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie do prezentu.

Świece sojowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na niepowtarzalny klimat, który potrafią stworzyć w każdym wnętrzu. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas spotkań towarzyskich, w trakcie pracy, jak również w momentach relaksu. Za pomocą dodatków do świec sojowych możemy dopełnić każdą z nich i cieszyć się ich niepowtarzalnością. W naszym asortymencie znajdziemy drewniane podkładki, woreczki prezentowe, pudełka prezentowe, długie zapałki oraz kominek do wosków  zapachowych marki IVELA!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.