Kominek do wosku
search
  • Kominek do wosku
  • Kominek do wosku

Kominek do wosku

25,90 zł

Kominek do wosku


Kominek do wosków  zapachowych  to nie tylko przepiękna dekoracja, ale idealny sposób na odświeżenie wnętrz we własnym domu. Pomaga w poprawie nastroju oraz stanowi idealny sposób na relaks. Zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę dla klientów wymagających. 

Kolor: Czarny
Ilość

 

Warunki dostawy

Dlaczego potrzebujemy dodatków do świec sojowych?


Niewątpliwie oprócz świec sojowych, bardzo przydatne są dodatki do świec sojowych. Stanowią one oryginalne dopełnienie świeczek oraz ich charakteru. Oprócz walorów wizualnych, funkcji ozdobnej, są bardzo przydatne do codziennego korzystania ze świec oraz wosków zapachowych. Dodatkowo akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie do prezentu.

Świece sojowe oraz woski zapachowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na niepowtarzalny klimat, który potrafią stworzyć w każdym wnętrzu. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas spotkań towarzyskich, w trakcie pracy, jak również w momentach relaksu. Za pomocą dodatków do świec i wosków sojowych możemy dopełnić każdą z nich i cieszyć się ich niepowtarzalnością. W naszym asortymencie znajdziemy drewniane podkładki, woreczki prezentowe, pudełka prezentowe, długie zapałki oraz kominek do wosków  zapachowych marki IVELA!

Opis

Materiał
Ceramika

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.