Pudełko prezentowe
search
  • Pudełko prezentowe

Pudełko prezentowe

15,00 zł

Pudełko prezentowe


Pudełko prezentowe jak sama nazwa wskazuje, idealnie sprawdzi się podczas wręczania upominku w postaci świeczki sojowej. Należy również zaznaczyć, iż opakowanie zostało wykonane z ekologiczncych materiałów. Dzięki niemu tworzymy naturalną przestrzeń środowiska.

Ilość

 

Warunki dostawy

Dlaczego potrzebujemy dodatków do świec sojowych?


Niewątpliwie oprócz świec sojowych, bardzo przydatne są dodatki do świec sojowych. Stanowią one oryginalne dopełnienie świeczek oraz ich charakteru. Oprócz walorów wizualnych, funkcji ozdobnej, są bardzo przydatne do codziennego korzystania ze świec.  Dodatkowo akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie do prezentu.

Świece sojowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na niepowtarzalny klimat, który potrafią stworzyć w każdym wnętrzu. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas spotkań towarzyskich, w trakcie pracy, jak również w momentach relaksu. Za pomocą dodatków do świec sojowych możemy dopełnić każdą z nich i cieszyć się ich niepowtarzalnością. W naszym asortymencie znajdziemy drewniane podkładki, woreczki prezentowe, pudełka prezentowe, długie zapałki oraz kominek do wosków zapachowych  marki IVELA!

Opis

Wymiary WxSxH [mm]
200x200x100
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.